Wie zoeken wij?

Ben jij die spin in het web die ons team komt versterken? Heb jij talent voor organiseren en krijg jij energie van zaken goed regelen? Heb je daarnaast ook zin om te gaan werken in een klein en dynamisch team? Dan zijn wij op zoek naar jou! C2Results is op zoek naar een Office Manager voor ons kantoor, op één van de leukste plekken in het Gooi, de haven van Huizen.

Wie zijn wij?
Wij zijn C2Results en zijn continue op zoek naar het tot stand brengen van waardevolle netwerken. We creëren duurzame samenwerkingsverbanden om mensen en organisaties met elkaar in contact te brengen en zo kennis en expertise breed beschikbaar te maken. Wij geloven dat het samenbrengen van mensen en organisaties om kennis en ervaringen uit te wisselen de ontwikkelingen en innovaties op IT gebied voor de eigen organisatie kan versnellen. Wij hebben deze ambitie vertaald in onze IT Circles.

Wat zijn IT-Circles?
IT-Circles zijn besloten regionale verenigingen waar aangesloten organisaties op continue basis met elkaar samenwerken om kennis en expertise op IT vlak te delen. Dit doen we door samen met onze leden events, peer reviews, adviestrajecten, bedrijfsbezoeken en uitwisselingen te organiseren. Deze sessies worden georganiseerd voor C-level, senior management en medewerkers niveau. Op dit moment hebben wij IT-Circles in Amsterdam, Utrecht, Eindhoven en Rotterdam/Den Haag, die we verder aan het uitbreiden zijn. Deze IT-Circles bestaan in totaal uit ruim 40 leden waaronder o.a. ABNAmro, KLM, a.s.r., ASML, Ministerie van Defensie en Gemeente Amsterdam.

De functie
Office Manager zijn is veelzijdig en dynamisch. Je bent ondernemend en houdt van de diversiteit aan activiteiten. Je ontzorgt ons team op administratief en organisatorisch gebied. Je beschikt over een klant- en service gerichte instelling. Je bent accuraat, hebt gevoel voor verhoudingen binnen alle geledingen en past je makkelijk aan. Je hebt aan een paar woorden genoeg om zelfstandig informatie te verzamelen en om te zetten in concrete acties. Je houdt altijd overzicht, bent pragmatisch en weet goed prioriteiten te stellen en rapporteert aan de algemeen directeur.

• Je plant de events en beheert onze event agenda en verzorgt de uitnodigingen en opvolging hiervan.
• Je onderhoudt telefonische contact met de medewerkers van de bij ons aangesloten IT Circle leden
• Je beheert onze websites, social media en verstuurt de nieuwsbrieven
• Je bewaakt en beheert ons IT Circle platform waar verschillende aanvragen binnenkomen
• Je verzorgt onze facturatie en verricht diverse HR gerelateerde administratieve taken
• Je bereidt voor en ondersteunt bij de correspondentie, rapportages en presentaties van het team
• Je stelt de diverse reguliere rapportages met betrekking tot klanttevredenheid en performance van de IT Circles

Functie-eisen
• HBO werk- en denkniveau
• Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie
• Uitstekende communicatieve vaardigheden
• Resultaatgerichte werkwijze, organisatievermogen en pro-activiteit is een voorwaarde
• Zelf startend en ondernemend
• Organisatie sensitiviteit en flexibiliteit
• Uitgebreide kennis van Microsoft Office
• Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, tevens een goede beheersing van de Engelse taal
• Representatief voorkomen en gemakkelijke op verschillende niveaus kunnen communiceren
• Ervaring met event organisatie en affiniteit met digitalisering en IT zijn een pré
• Minimale beschikbaarheid 4 dagen per week

Wat bieden wij?
Werken in een kleine dynamische organisatie met groei ambities. Een marktconform salaris dat past bij deze functie en jouw werkervaring. En iedere dag een heerlijke lunch aan de waterkant.

Contact

C2Results

Helmhout 6
1271 GJ Huizen

info@c2results.com
www.c2results.com

Share This